Translation and Interpreting

We provide top-level translation services for discerning customers from various business sectors for whom the quality of verbal and written communication is of fundamental importance.

Překlady

V současnosti máme k dispozici špičkové překladatelské týmy pro řadu oborů. Od překladatelů proto požadujeme také odbornou kvalifikaci a znalosti.

Více o překladech

Tlumočení

Tlumočíme všechny jazykové kombinace a veškeré typy akcí. Tlumočnickou kabinu jsme stavěli na vltavském parníku i na ropné plošině v Severním moři.

Více o tlumočení

Profesionální překlady a tlumočení

Roční objem našich překladů do angličtinyněmčinyčeštiny a dalších 50 jazyků přesahuje 60 tis. stránek. Spolupracujeme s více než 1 500 prověřenými profesionálními překladateli. Díky tomu dokážeme pro každý text zajistit kvalitního odborně fundovaného překladatele, případně sestavit překladatelský tým, který bude optimálně odpovídat vašim jazykovým požadavkům.

Jsme překladatelská agentura s pětadvacetiletou tradicí. Poskytujeme kompletní spektrum vysoce kvalitních překladatelských a tlumočnických služeb pro náročné firemní zákazníky. Máme zkušenosti s překlady rozsáhlých projektů. Naše překlady stály u řady významných privatizací a výběrových řízení.